6 : 5 sn (2:2, 1:3, 2:0)

Góly: Tvrdík Jan 2x, Hynek 2x, Tvrdík Jiří

Assistence: Tvrdík Jiří 2x, Jiráň Dominik, Macháček, Hynek, Zíka

Sestava: Jiráň Patrik, Kurka - Vraný, Macháček, Kadlec, Zíka - Sirotek, Jiráň Dominik, Hynek - Tvrdík Jan, Tvrdík Jiří, Pálek

Vyloučení: 12 : 12  (Vraný 3x, Pálek 3x, Tvrdík Jan 2x, Tvrdík Jiří 2x, Hynek 2x)

Využítí: 3:1

I dnes musím pochválit celé mužstvo za bojovný výkon kdy v 10 + dobrý výkon gólmana ( z toho 4 dorostenci) a od 8 minuty, kdy se zranil Ondra Sirotek, v 9 hráčích dokázali bojovat proti 17 domácím hráčům,což se bohužel opět projevilo v poslední třetině kdy už síly opravdu docházely. Bohužel se dnes opět nedařilo v samostatných nájezdech. Již potřetí jsme s tímto soupeřem prohráli na nájezdy. Na závěr přeji Ondrovi brzké uzdravení a doufám, že ho v příští sezóně uvidíme v seniorské kategorii.

SRŠNI KUTNÁ HORA - HC JUNIOR MĚLNÍK

8 : 7 sn (2:1, 2:4, 3:2)

Góly: Baláž 2x, Hynek, Hejný, Tvrdík, Sirotek, Vítek (nájezd: Hejný, Tvrdík)

Assistence: Tvrdík 2x, Baláž, Sirotek, Zika, Jiráň

Sestava: Jiráň Patrik, Kurka - Vraný, Macháček, Vašíček, Zíka - Sirotek, Tvrdík Jiří, Hynek - Baláž, Vítek, Hejný - Kadlec, Jiráň Dominik, Tvrdík Jan

Vyloučení: 12 : 10  (Vraný 4x, Baláž 2x, Hejný 2x, Vašíček, Macháček, Zíka, Tvrdík)

Konečně po delší době jste dnes předvedli dobrý výkon. Je vidět, že když se sejdete skoro v úplné sestavě a bojujete dokážete sehrát vyrovnaný zápas i proti silnému soupeři, kterým dnes Mělník skutečně byl.  Škoda posledních 3 minut kdy jste dostali dva goly, ikdyž soupeř si dnes minimálně bod zasloužil. Další pozitivum dnešního zápasu bylo, že jste ho odehráli bez zbytečných osobních trestů. Doufám, že zítra v posledním zápase předvedete stejně bojovný výkon jako dnes.

HC PŘÍBRAM - SRŠNI KUTNÁ HORA

22 : 6 (8:1, 5:2, 9:3)

Góly: Tvrdík 4x, Hynek 2x

Assistence: Sirotek 2x, Hynek 2x, Tvrdík

Vyloučení: 12 : 10  (Vraný 4x, Baláž 2x, Vašíček, Hejný, Macháček, Zíka, Tvrdík)

Děkuji všem, kteří odehráli dnešní zápas ikdyž byl hodně nepovedený a to hlavně díky některým spoluhráčům, kteří buď slíbí svoji účast a poté bez jaké koli omluvy se nedostaví a ani nejsou schopni  zvednout telefon a omluvit se (Vraný, Rovenský, Vajgl), nebo v týdnu oznámí, že již hrát nebudou (Míšek, Vašíček) ikdyž s dostatečným předstihem vědí, že v dnešní zápase nám nemohou pomoc dorostenci, kteří mají svůj zápas !!!

SRŠNI KUTNÁ HORA - HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI

1 : 13 (1:7, 0:2, 0:4)

Góly: Macháček

Assistence: Vítek

Sestava: Jiráň, Kurka - Vašíček, Vraný, Macháček, Draslar - Pálek, Tvrdík, Hynek, Míšek, Vítek, Zíka

Vyloučení: 8 : 9  (Míšek 2x2, Vraný 2+10, Pálek 2x2, Macháček, Hynek, Vašíček)

Po slibném začátku kdy jsme ještě na začátku 15. minuty hráli se soupeřem 1:1 přišla smršť gólů do naší sítě (již po několikáté v letošní sezoně prohráváme zápasy nekoncentrovaností hráčů kdy ve velmi krátkém časovém úseku dostáváme několik gólů). Dnes se to vyvíjelo takto: čas 14:29 - 14:40  - 2 góly, čas 17:16 - 17:51  - 3 góly!!!!!!, za další minutu další gól, v poslední třetině za 5 minut znovu 3 góly. Zřejmě se chcete dostat do knihy rekordů, jinak si to neumím vysvětlit. Doufám, že se rozpomenete na své výkony z konce loňského roku a dohrajete letošní sezonu ve větší pohodě než dnes. Děkuji hráčům dorostu za pomoc a výkon, ti se na rozdíl od hráčů juniorky snaží v každém zápase, které doposud za juniory odehráli, předvést to nejlepší co umí.

SRŠNI KUTNÁ HORA - SLAVOJ ZBRASLAV

5 : 10 (2:3, 1:3, 2:4)

Góly: Hejný, Tvrdík, Vítek, Hynek, Vašíček

Assistence: Zika, Draslar

Sestava: Jiráň - Zika, Míšek, Draslar, Vašíček - Sirotek, Tvrdík, Hynek, Hejný, Vítek, Pálek

Vyloučení: 13 : 9  (Vašíček 2x2 + 5+OK, Pálek 2x2, Zika, Hejný 3x2 + 10, Sirotek 2x10, Tvrdík, Míšek 2+5+OK, Hynek

Děkujeme p. Fišarovi!!

SRŠNI KUTNÁ HORA - SPARTAK VLAŠIM

6 : 4 (2:0, 4:1, 0:3)

Góly: Baláž 2x, Kadlec, Hynek, Vítek, Tvrdík

Assistence: Baláž, Tvrdík, Macháček H. 2x, Hynek, Vítek

Sestava: Jiráň - Pálek, Vašíček, Macháček H., Míšek - Macháček M., Tvrdík, Hynek, Baláž, Hejný, Vítek, Kadlec, Zika

Vyloučení: 10 : 13

SRŠNI KUTNÁ HORA - HC RAKOVNÍK

4 : 5 sn (1:1, 3:0, 0:3)

Góly: Sirotek, Baláž, Vítek, Hynek

Assistence: Tvrdík 2x, Macháček H.

Sestava: Jiráň - Pálek, Macháček M., Macháček H., Míšek - Sirotek, Tvrdík, Hynek, Baláž, Hejný, Vítek

Vyloučení: 4 : 4

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ UTKÁNÍ

Ve středu 29.12.2010 od 16.30 - 18.15 proběhne Vánoční zápas mezi juniory Sršni Kutná Hora proti výběru trenéra p. Bláhy (jména zatím nejsou potvrzena, ale pokud včas odpovíte trenérovi na jeho e-mail jsou v jednání zajímavá jména). Jsou zváni všichni rodiče, sourozenci, kamarádi, kteří se můžou zúčastnit zápasu jako hráči nebo fanoušci. Těšíme se na hojnou účast na tomto zápase. Co nejdříve odpovězte na dopis p. trenéra, který máte níže. Děkuji Tvrdík

Páni,
# 29.12.2010 bychom měli mít poslední trénink v roce. Byl bych rád, kdybychom ho
# pojali poněkud volněji - byli byste schopni (ochotni) si zahrát mezi sebou
# jakoby "regulérní" mač?
# Pokud byste souhlasili, přivedl bych si pár hráčů a mohli byste hrát proti nám -
# pokusím se, aby přišel malý gólman (chytal by za nás). Myslíte, že byste
# dokázali zjistit alespoň přibližný počet hráčů, kteří by mohli přijít? Nemám
# jiné vaše emailové adresy... Takže to zkuste dát nějak dohromady a dejte mi
# vědět do pondělka (úterý nejdéle), abych zbytečně neburcoval borce, a pak nic
# nebylo... Předpokládám, že bychom po tréninku chvíli poseděli v kabině... (nebo
# v Laguně - zkusím tam zavolat, jestli tam budou...).
# Pokud máte fotříky, kteří hráli (hrajou) hokej (Vašmen...), přiveďte je taky,
# když budou chtít... Nebo kohokoliv jiného... Ale dejte mi opravdu včas vědět.
# Zatím s pozdravem
# váš kouč Richard Bláha

HC JUNIOR MĚLNÍK - SRŠNI KUTNÁ HORA

3 : 9 (1:1, 1:4, 1:4)

Góly: Tvrdík 3x, Hynek 2x, Hejný 2x, Baláž, Vajgl

Assistence: Sirotek 5x, Tvrdík 2x, Hejný, Baláž, Pálek

Sestava: Barta - Pálek, Vraný, Macháček, Vašíček - Sirotek, Tvrdík, Hynek, Baláž, Hejný, Vajgl, Jiráň

Vyloučení: 8 : 12

Vraný 5+do konce, Hynek 2+10, Vašíček 2x, Vajgl, Sirotek, Baláž 2x, Macháček, Míšek st.

Dnes bych chtěl pochválit celé mužstvo za skvělý kolektivní výkon. Ikdyž výroky pana rozhodčího hlavně v druhé třetině byly slušně řečeno podivuhodné, náš tým to spíše povzbudilo a dotáhly tento zápas do vítězného konce. Svoji sílu naši borci předvedli hlavně na začátku druhé třetiny kdy jsme měli na střídačce 5 hráčů, na trestné lavici 5 hráčů, 1 hráč vyloučen do konce zápasu a přestáli jsme 5 minutovou přesilovku 5:3 a další 2 minuty 5:4 bez obdrženého gólu a ještě se nám podařilo jeden gól vstřelit!

Rozpis zápasů na Vánoční turnaj 22.12.2010 - 23.12.2010

Herní řád:
Hrací doba: 3 x 17´ čistého času po oba hrací dny, včetně utkání o umístění.
Formát utkání: Vítězství v základním čase = 3 body, v případě remízy a) 3´ čistého času prodloužení systémem „Náhlá smrt“, pokud se nerozhodne c) samostatné nájezdy vyřazovacím systémem „dvojic“ - první dá, druhý musí dát, jinak konec. První nedá, druhý nemusí dát a pokračuje další dvojice, pokud druhý dá - konec. Vítězství v prodloužení nebo po nájezdech = 2 body, porážka v prodloužení nebo po nájezdech = 1 bod, porážka v základní hrací době = 0 bodů.

O pořadí ve skupinách rozhoduje: 1) počet bodů, v případě rovnosti 2) vyšší počet vstřelených branek, 3) body ze vzájemných utkání, 4) skóre ze vzájemných utkání, přičemž vyhrává tým s nižším číslem podílu (například 4:2=2, ale 10:8=1,25 = lepší).
Hraje se ve dvou skupinách „A“ a „B“ systémem každý s každým. Pořadí skupin rozhoduje o obsazení utkání pro playoff (druhý hrací den: semifinále: A1-B2, B1-A2, o umístění na pátém a šestém místě dvojutkání A3-B3 a B3-A3. O třetí a čtvrté místo hrají poražení z utkání A1-B2 a B1-A2. O první a druhé místo hrají vítězové A1-B2, B1-A2.

Rozpis utkání:
Led se bude upravovat vždy po dvou odehraných třetinách.. (případná změna podle momentální situace a vzájemné dohody - viz přemrzlý led, atd...).

22.12. 2010
U.č. 01) 8:30 - 10:00 CHO - KHO (úprava ledu před utkáním a po druhé třetině)
U.č. 02) 10:15 - 11:45 KRK - VLA (úprava po první třetině)
U.č. 03) 12:00 - 13:30 NMM - CHO (úprava před utkáním a po druhé třetině)
U.č. 04) 13:45 - 15:15 VLA - CHR (úprava po první třetině)
U.č. 05) 15:30 - 17:00 KHO - NMM (úprava před utkáním a po druhé třetině)
U.č. 06) 17:15 - 18:45 CHR - KRK (úprava po první třetině a po utkání)

23.12. 2010
U.č. 07) 8:30 - 10:00 A3 - B3 (úprava ledu před utkáním a po druhé třetině)
U.č. 08) 10:15 - 11:45 A1 - B1 (úprava po první třetině)
U.č. 09) 12:00 - 13:30 B1 - A2 (úprava před utkáním a po druhé třetině)
U.č. 10) 13:45 - 15:15 B3 - A3 (úprava po první třetině)
U.č. 11) 15:30 - 17:00 o třetí místo: poražený U.č.08 - poražený U.č.09 (úprava před utkáním a po druhé třetině)
U.č. 12) 17:15 - 18:45 o první místo: vítěz U.č.08 - vítěz U.č.09 (úprava po první třetině a po utkání)

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

• Používejte často nové bloky.
  • ENTER = nový odstavec.
  • SHIFT+ENTER = nový řádek.
  • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
  • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
  • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
  • Stiskněte tlačítko listování.
  • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
  • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty, kromě prvního v pořadí.
  • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
  • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.